Somogyi Elektronic - SBC 2 akkumulátortöltő, Li-ion és Ni-Mh akkumulátorok töltésére, rövidzárlat elleni védelem, powerbank funkció, fordított polaritás érzékelés ( SBC 2 ) (SBC 2)
0 / 5
0 / 5
tölthető akkumulátorok: Li-ion / Ni-Mh akkumulátorméretek: Li-ion 3,7 V: 10400, 14500, 16340, 17670, 18350, 18500, 18650, 26650 Ni-MH/Ni-Cd 3,7 V: AA, AAA, AAAA, C egyidejűleg hány akku tölthető: 2 db töltőáram: Li-ion x1: 0,5 A / 1 A / 2 A Li-ion x2: 0,5 A / 1 A Ni-MH/Ni-Cd: 0,5 A tápellátás: 5 V , 2000 mA (tartozék micro USB - USB A vezeték) méret: 131 x 68,2 x 38,5 mm súly: 109 g rövidzárlat elleni védelem: igen túlfeszültségvédelem: igen fordított polaritás érzékelés: igen funkció: powerbank funkció egyéb információ: a készülék automatikusan felismeri a csatlakoztatott akkumulátorok típusát, és ennek megfelelően kiválasztja a megfelelő feszültséget, és alapértelmezett töltőáramot
| Termék ID: | #5587079 |
| Cikkszám: | SBC 2 |
| EAN kód: | 5999084959692 |
| akkumulátorméretek: | Li-ion 3,7 V: 10400, 14500, 16340, 17670, 18350, 18500, 18650, 26650 • Ni-MH/Ni-Cd 3,7 V: AA, AAA, A |
| egyidejűleg hány akku tölthető: | 2 db |
| fordított polaritás érzékelés: | igen |
| funkció: | powerbank funkció |
| Gyártói készlet: | Több, mint 100 db a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 3-7 munkanap |
| Használati utasítás: | https://www.somogyi.hu/data/product_documents/17947_1_03_01.pdf |
| méret: | 131 x 68,2 x 38,5 mm |
| rövidzárlat elleni védelem: | igen |
| súly: | 109 g |
| tápellátás: | 5 V , 2000 mA (tartozék micro USB - USB A vezeték) |
| tölthető akkumulátorok: | Li-ion / Ni-Mh |
| töltőáram: | Li-ion x1: 0,5 A / 1 A / 2 A • Li-ion x2: 0,5 A / 1 A • Ni-MH/Ni-Cd: 0,5 A |
| túlfeszültségvédelem: | igen |
| VTSZ: | 8504406090 |