Somogyi Elektronic - SMATESTER konnektor teszter, LED visszajelzők, Voltmérő, L-N, N-E, RCD mA, Fi és RCD relé ellenőrző, elem nélkül, max. 250 V~ aljzatokhoz (SMATESTER) - elektrikstore
0 / 5
0 / 5
Ön tudta, hogy a hibásan bekötött konnektorok komoly veszélyforrást jelenthetnek? A Home SMATESTER konnektor teszterrel pillanatok alatt meggyőződhet otthona biztonságáról. Ez az eszköz képes azonnal feltárni a fali aljzatok esetleges hibás bekötéseit, mint a felcserélt fázis és nulla, a felcserélt fázis és föld, vagy a hiányzó földelés. A LED visszajelzők és a nagyméretű, megvilágított kijelző segítségével könnyedén azonosíthatók a problémák. \n\nTöbb mint egy egyszerű teszter, ez az eszköz voltmérőként is funkcionál, lehetővé téve L-N és N-E feszültségek, valamint RCD mA áramok leolvasását. Emellett ellenőrzi az érintésvédelmi relé (Fi, RCD) helyes működését is, így biztosítva a teljes körű védelmet. Elem nélkül működik és max. 250V~ aljzatokhoz használható, megjegyzendő, hogy nem vizsgál minden lehetséges téves bekötést és azok kombinációit. \n\nBiztonság az első – ne hagyja a véletlenre otthona elektromos biztonságát. A Home SMATESTER konnektor teszterrel gyorsan és egyszerűen ellenőrizheti, hogy aljzatai megfelelően vannak-e bekötve, megelőzve ezzel a potenciális baleseteket.
| Termék ID: | #5586931 |
| Cikkszám: | SMATESTER |
| EAN kód: | 5999084964221 |
| alkalmazhatóság: | gyors, egyszerű ellenőrző tesztelés • felfedi a fali aljzatok gyakoribb téves bekötését,például: fel |
| funkciók: | Voltmérőként is használható • leolvasható: L-N és N-E feszültség, RCD mA áram • ellenőrzi az érintés |
| Gyártói készlet: | Több, mint 100 db a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 3-7 munkanap |
| Használati utasítás: | https://www.somogyi.hu/data/product_documents/18404_1_03_03.pdf |
| jellemzők: | LED visszajelzők |
| kijelző: | LCD |
| mérési kategória: | CAT II 300 V |
| méretek: | 65 x 68 x 65 mm |
| súly: | -75 g |
| tápellátás: | elem nélkül működik (max.250V- aljzatokhoz) |
| VTSZ: | 9030310090 |