Baseus - OS-Lucent Series telefontok iPhone 13 (átlátszó) (P60157200203-00) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
Baseus OS-Lucent Series telefontok iPhone 13 (átlátszó)Védje telefonját az esésektől. A Baseus OS-Lucent Series tok kifejezetten az iPhone 13 készülékhez készült, és nagyfokú tartósság jellemzi. Többé nem kell stresszelnie minden alkalommal, amikor véletlenül leejti az okostelefonját! Ráadásul az ujjlenyomatokkal szembeni ellenállóságának köszönhetően a termék megőrzi a rendezett és esztétikus megjelenést. GyártóBaseusModellP60157200203-00K ompatibilitásiPhone 13SzínÁtlátszó Gyártói információk Gyártó neve: Shenzhen Baseus Technology Co. , Ltd. Email: care@baseus. com Ország: CN Város: Shenzhen Cím: Bantian Building B, 2008 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: Apex CE Specialists GmbH Email: Info@apex-ce. de Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Grafenberger 277, 40237
| Termék ID: | #4934056 |
| Bruttó tömeg: | 84 g |
| Hosszúság: | 19,50 cm |
| Kompatibilitás: | iPhone 13 |
| Magasság: | 2,50 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 100 db. |
| Modell: | iPhone 13 |
| Nettó tömeg: | 21 g |
| Szélesség: | 10,70 cm |
| Színes: | átlátszó |
| Termék neve: | Baseus OS-Lucent Series telefontok iPhone 13 (átlátszó) |
| Vámtarifaszám: | 3926909790 |