JOYROOM - JR-14Q2 transparent case for Apple iPhone 14 Pro 6.1 (JR-14Q2 Transparent)
0 / 5
0 / 5
Transparent Joyroom JR-14Q2 case for Apple iPhone 14 Pro 6.1" The Joyroom case is made of high-quality materials, so you don't have to worry about it turning yellow after prolonged use - it will retain its original color for a long time. It provides effective protection for your phone against accidental drops, scratches and cracks. It fits perfectly to the smartphone - it does not block access to the buttons or camera. You can easily keep it clean - just wipe it with a cloth. ModelJR-14Q2ColorTransparentCompatib ilityiPhone 14 ProMaterialTPU Gyártói információk Gyártó neve: E-CrossStu GmbH Email: E-CrossStu@web. de Ország: DE Város: Frankfurt am Main Cím: Mainzer Landstr 69, 60329 Kapcsolattartók Nincs elérhető kapcsolattartó.
| Termék ID: | #4945953 |
| Bruttó tömeg: | 55 g |
| Hosszúság: | 10,30 cm |
| Kompatibilitás: | iPhone 14 Pro |
| Magasság: | 19,00 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 120 db. |
| Modell: | iPhone 14 Pro |
| Nettó tömeg: | 25 g |
| Szélesség: | 1,70 cm |
| Színes: | átlátszó |
| Termék neve: | Joyroom JR-14Q2 transparent case for Apple iPhone 14 Pro 6.1 " |
| Vámtarifaszám: | 3926909790 |