Nillkin - CamShield Pro case for Xiaomi 12/12X/12S (black)
0 / 5
0 / 5
Nillkin CamShield Pro case for Xiaomi 12/12X/12S (black) Take care of the protection of your smartphone. The Nillkin case protects your device from scratches and allows you to protect your privacy with an additional camera cover. It is made of environmentally friendly materials that are resistant to wear and tear. Protects your smartphone from damage The CamShield Pro case is tailored to fit your smartphone model, providing convenient access to the buttons. Reinforced edges provide extra protection during potential drops, and an additional camera cover helps protect privacy. Thoughtful design The Nillkin CamShield Pro is made of environmentally friendly PC and TPU materials. The non-slip finish on the sides provides additional protection and makes the case fit perfectly in your hand. In addition, it looks great and feels nice to the touch. ManufacturerNillkinNameNillkin CamShield Pro case for Xiaomi 12/12X/12SColorblackFitsXiaomi 12/12X/12SWeight36.7 gDimensions157.32 x 74.80 x 1.6 mmMaterialPC, TPU Gyártói információk Gyártó neve: Shenzhen Nillkin Technology Co. , Ltd. Email: info@nillkin. com Ország: CN Város: Shenzhen Cím: Guiyue Building A9, 518110 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. Email: zgloszenia@innpro. pl Ország: PL Város: Rybnik Cím: Rudzka 65C, 44-200
| Termék ID: | #4935594 |
| Bruttó tömeg: | 101 g |
| Hosszúság: | 18,10 cm |
| Kompatibilitás: | Xiaomi 12 |
| Magasság: | 1,90 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 200 db. |
| Modell: | Xiaomi 12 |
| Nettó tömeg: | 37 g |
| Szélesség: | 11,10 cm |
| Színes: | ezüst |
| Termék neve: | Nillkin CamShield Pro case for Xiaomi 12/12X/12S (black) |
| Vámtarifaszám: | 3926909790 |