NERO - Gránit Mosogató EOS Adria + Kihúzható Shower Csaptelep + Adagoló (bézs)
0 / 5
0 / 5
Laneo Adria gránit mosogató szett bézs színben. A készlet tartalmazza a mosogatót, a magasított csaptelepet, a szifon készletet és egy mosogatószer adagolót. Méreténél fogva ideális lehet olyan konyhákba, ahol az okos helykihasználás lényeges, viszont szükséges a megfelelő méretű medence és csepegtető is. CSOMAG TARTALMA: - Gránit mosogató - Shower mosogató csaptelep (kerámia keverőszelep, cserélhető perlátor) - Szifon készlet (mosogatógépre csatlakoztatható) - Beépíthető mosogatószer adagoló (300 ml) HOSSZÚSÁG: 63cm SZÉLESSÉG: 43.5 cm MEDENCE MÉLYSÉGE: 17 cm SÚLY: 14 kg MINIMUM SZÜKSÉGES SZEKRÉNY: 45 cm
| Termék ID: | #2367676 |
| EAN kód: | 5996014912888 |
| Anyag: | 80% gránit őrlemény - 20% akril |
| deliveryTime: | 3 |
| Hosszúság: | 17 cm |
| Konyhaszekrény minimum szélesség: | 45 cm |
| Medence mélysége: | 17 cm |
| Mélység: | 17 cm |
| Méret: | 63 x 43,5 cm |
| Mosogatótálca kialakítás: | Egymedencés, csepegtetővel |
| Szállítási Költség: | 2950 |
| Szélesség: | 43.5 cm |
| Szifon készletet tartalmazza: | Igen |
| Szín: | Bézs |
| Telepítési mód: | Munkalapra szilikon ragasztóval |
| Terméktípus: | Mosogató szett |