Laneo - Zia 665-43S + dispenser
5 / 5
5 / 5
Laneo ZIA gránit mosogató szett fehér színben. Teljes készlet, ami tartalmazza a magasított csaptelepet, a beépített mosogatószer adagolót és a szifon készletet. Ovális kialakítású, egyedi megjelenésű mosogató, méretes, 44 x 37 cm-es medencével, ami 19 cm mély. Egyszerre stílusos és kiválóan alkalmas nagyobb edények mosogatására is. A fehér gránit mosogatótálcák színe enyhén eltér a csaptelep és egyéb kiegészítők fehér színétől, a gránit őrlemény összetétele miatt sötétebb, törtfehér árnyalat jellemzi. CSOMAG TARTALMA: - Gránit mosogató - Gamma Deco mosogató csaptelep - Szifonszett - Beépíthető mosogatószer adagoló HOSSZÚSÁG: 66.5 cm SZÉLESSÉG: 43 cm MEDENCE MÉLYSÉGE: 19 cm SÚLY: 14 kg MINIMUM SZÜKSÉGES SZEKRÉNY: 50 cm
| Termék ID: | #2363333 |
| Anyag: | Gránit |
| Csepegtető tálca: | Van |
| Gyümölcsmosó: | Nincs |
| Kialakítás: | Egymedencés |
| Kivitel: | Megfordítható |
| Magasság: | 430 mm |
| Medence mélység: | 190 mm |
| Szélesség: | 665 mm |