Mexen - Andres + Duero (6515-20-671600-00)
0 / 5
0 / 5
Mexen Andres, gránit mosogató 1000x500x200 mm, 1,5 kamrás + Duero króm csaptelep, fehér, 6515-20-671600-00 Gyártó: Mexen Sorozat: Andres Modell: 1,5-kamrás lefolyóval Felszerelés: munkalapra Fehér szín Felületkezelés : sima Hossza 1000 mm Szélesség 500 mm Magasság: 200 mm Kamra mélysége: 190 mm (nagyobb), 115 mm (kisebb) Kamra mérete: 430x330 mm (nagyobb), 340x170 mm (kisebb) Lefolyó átmérője: 90 mm Szifon + automatikus leeresztő csavar Anyaga: gránit (80% gránit - kő, 20% gyanta) Sima felületkezelés a könnyű tisztítás érdekében Megnövelt ellenállás az ütésekkel, karcolásokkal, elszíneződésekkel, magas hőmérséklettel és hősokkokkal szemben Akkumulátor lyuk: igen - 2 (akkumulátor + automata szifon) Két további, 35 mm átmérőjű előfúrt furat az önkisüléshez Túlfolyó lyuk: igen Beépítés: Univerzális, bal vagy jobb oldali lefolyóval szerelhető A készlet egy automata szifont tartalmaz: Szín: króm Lefolyónyílás: 3,5; fi = 90 mm Típus: 2 kamráshoz Zárás: 1 - automata Mosogatógép/mosógép
| Termék ID: | #2368274 |
| Anyag: | Gránit |
| Csepegtető tálca: | Van |
| Gyümölcsmosó: | Van |
| Kialakítás: | Egymedencés |
| Kivitel: | Megfordítható |
| Magasság: | 500 mm |
| Medence mélység: | 190 mm |
| Szélesség: | 1000 mm |