Mexen - Diego + Duero (6512-69-671600-69)
0 / 5
0 / 5
Mexen Diego, 1 kamrás gránit mosogató 488x488x167 mm, Duero bézs csaptelep, bézs, 6512-69-671600-69 Gyártó: Mexen Sorozat: Diego Modell: 1 kamrás Felszerelés: munkalapra Szín: bézs Felület típusa : sima Hossza 488 mm Szélesség 488 mm Magasság: 167 mm Kamra mélysége: 157 mm Kamra mérete: 406 mm Lefolyó átmérője: 90 mm Szifon + automatikus leeresztő Anyaga: gránit (80% gránit - kő, 20% gyanta) Megnövelt ütésállóság, karcolás, elszíneződés, magas hőmérséklet és hősokk 2 lyuk az akkumulátorhoz és az automatikus leeresztő vágás a gyártás során Túlfolyó nyílás: Igen Egy további előfúrt furat az önkisüléshez Ø 35 A készlet egy automata szifont tartalmaz: Szín: króm Lefolyónyílás: 3,5; fi = 90 mm Típus: 1 kamrához Zárás: 1 - automata Mosogatógép/mosógép csatlakoztatásának lehetősége - Igen Túlfolyó dugó - Igen Duero konyhai csaptelep: Gyártó: Mexen Sorozat: Duero Típus: mosogató, két fogantyú, második kifolyó a szűrt ivóvízhez Szín: matt bézs Anyaga: sárgaréz Patron: kerámia Perlator: Igen
| Termék ID: | #2368222 |
| Anyag: | Gránit |
| Csepegtető tálca: | Nincs |
| Gyümölcsmosó: | Nincs |
| Kialakítás: | Egymedencés |
| Kivitel: | Megfordítható |
| Magasság: | 488 mm |
| Medence mélység: | 157 mm |
| Szélesség: | 488 mm |