Mexen - Diego + Savita (6512-73-672601-70-B)
0 / 5
0 / 5
Gyártó: Mexen Sorozat: Diego + Savita Mosogató: Mérete: 488x488x167 mm Kamra - mélység: 157 mm Kamra átmérője: 406 mm Kimeneti átmérő: ø90 mm Típus: 1 kamrás Mosogató típusa: a munkalapba való beágyazáshoz Anyaga: gránit (80% gránit adalékanyag 20% gyanta) Túlfolyó nyílás: Igen Lyukak: 2 (1 a mosogató csapjához, 1 az automatikus leeresztő csavar vezérléséhez) Nagy ellenállás a karcolásokkal és elszíneződésekkel szemben Hősokkokkal szembeni ellenállás Könnyen tisztítható sima felület Egy további mart furat az önfúráshoz ø35 KONYHAI CSAP: Anyaga: sárgaréz Típus: magas mosogató Vezérlés: kar Patron: kerámia Kiöntő típusa: kihúzható Perlator: Igen Akkumulátor magasság: 400 mm Kifolyó tartomány: 220 mm
| Termék ID: | #2363044 |
| Anyag: | Gránit |
| Csepegtető tálca: | Nincs |
| Gyümölcsmosó: | Nincs |
| Kialakítás: | Egymedencés |
| Kivitel: | Megfordítható |
| Magasság: | 488 mm |
| Medence mélység: | 157 mm |
| Szélesség: | 488 mm |