Mexen - Enzo + Rita (6506-20-670300-20)
0 / 5
0 / 5
Mexen Enzo, gránit mosogató 576x465x174 mm, 1 kamrás és fehér Rita csaptelep, fehér, 6506-20-670300-20 Gyártó: Mexen Sorozat: Enzo Modell: 1 kamrás, rövid csepegtetővel Hossza 576 mm Szélesség 465 mm Magasság: 174 mm Fehér szín Kamra mélysége: 164 mm Kamra mérete: 395x320 mm Szifon + automatikus leeresztő csavar Anyaga: gránit (80% gránit - kő, 20% gyanta) Megnövelt ellenállás az ütésekkel, karcolásokkal, elszíneződésekkel, magas hőmérséklettel és hősokkokkal szemben Lyukak száma: 2 (akkumulátor + automatikus leeresztő csavar vezérlés) Túlfolyó nyílás: Igen Könnyen tisztítható sima felület Kétoldalas mosogató - a tárolóhely lehet jobb vagy bal A készlet egy automata szifont tartalmaz: Szín: króm Lefolyónyílás: 3,5; fi = 90 mm Zárás: 1 - automata Mosogatógép/mosógép csatlakoztatásának lehetősége - Igen Túlfolyó dugó - Igen Rita konyhai csaptelep: Gyártó: Mexen Típus: mosogató, egykaros Anyaga: sárgaréz Fehér szín Patron: kerámia Perlator: Igen Magasság: 290 mm Kifolyó tartomány: 220 mm
| Termék ID: | #2368491 |
| Anyag: | Gránit |
| Csepegtető tálca: | Van |
| Gyümölcsmosó: | Nincs |
| Kialakítás: | Egymedencés |
| Kivitel: | Megfordítható |
| Magasság: | 465 mm |
| Medence mélység: | 164 mm |
| Szélesség: | 576 mm |