Mexen - Gaspar + Rita (6507-20-670300-20)
0 / 5
0 / 5
Mexen Gaspar, gránit mosogató 737x475x177 mm, 1,5 kamrás és Rita króm csaptelep, fehér, 6507-20-670300-20 Gyártó: Mexen Sorozat: Gáspár Modell: 1,5-kamrás, rövid leeresztővel Felszerelés: munkalapra Fehér szín Hossza 737 mm Szélesség 475 mm Magasság: 177 mm Kamra mélysége: 167 mm (nagyobb), 107 mm (kisebb) Kamra mérete: 395x272 mm (nagyobb), 375x182 mm (kisebb) Lefolyó átmérője: 90 mm Szifon + automatikus leeresztő csavar Anyaga: gránit (80% gránit - kő, 20% gyanta) A sima felület könnyen tisztítható: igen Megnövelt ellenállás az ütésekkel, karcolásokkal, elszíneződésekkel, magas hőmérséklettel és hősokkokkal szemben Lyukak száma: 2 (akkumulátor + automatikus leeresztő csavar vezérlés) Túlfolyó lyuk: igen Beépítés: Univerzális, bal vagy jobb oldali lefolyóval szerelhető A készlet egy automata szifont tartalmaz: Szín: króm Lefolyónyílás: 3,5; fi = 90 mm Zárás: 1 - automata Mosogatógép/mosógép csatlakoztatásának lehetősége - Igen Túlfolyó dugó - Igen Rita konyhai csaptelep: Gyártó:
| Termék ID: | #2367628 |
| Anyag: | Gránit |
| Csepegtető tálca: | Van |
| Gyümölcsmosó: | Van |
| Kialakítás: | Egymedencés |
| Kivitel: | Megfordítható |
| Magasság: | 475 mm |
| Medence mélység: | 167 mm |
| Szélesség: | 737 mm |