Mexen - Pablo + Rita (6510-20-670300-00)
0 / 5
0 / 5
Mexen Pablo, gránit mosogató 752x436x161 mm, 1 kamrás és Rita króm csaptelep, fehér, 6510-20-670300-00 Gyártó: Mexen Sorozat: Pablo Mérete: 752x436x161 mm Kamra mélysége: 151 mm Kamra méretei: 356x332 mm Lefolyó átmérője: ø90 mm Fehér szín Típus: 1 kamrás csepegtetővel Típus: az asztallapba ágyazva Anyaga: gránit (80% gránit adalékanyag 20% gyanta) Túlfolyó lyuk: igen Lyukak: 2 (akkumulátor, automatikus szifondugó vezérlés) Beépítés: Univerzális, bal vagy jobb oldali csepegtetővel szerelhető Nagy ellenállás a karcolásokkal és elszíneződésekkel szemben Hősokkokkal szembeni ellenállás Könnyen tisztítható sima felület Két további mart furat az önfúráshoz ø35 Szifon automatikus leeresztőcsavar vezérléssel: Szín: króm Lefolyónyílás: 3,5; fi = 90 mm Zárás: 1 - automata Mosogatógép/mosógép csatlakoztatásának lehetősége - Igen Túlfolyó dugó - Igen Mexen Rita mosogató csaptelep: Típus: mosogató csaptelep Vezérlés: kar Beépítés: állvány Anyaga: sárgaréz Patron: kerámia, átmérő 35 mm Perlátor:
| Termék ID: | #2368238 |
| Anyag: | Gránit |
| Csepegtető tálca: | Van |
| Gyümölcsmosó: | Nincs |
| Kialakítás: | Egymedencés |
| Kivitel: | Megfordítható |
| Magasság: | 475 mm |
| Medence mélység: | 151 mm |
| Szélesség: | 737 mm |