Mosogató Mosogatók Compact 760 + Pronto CR csaptelep, rozsdamentes acél
0 / 5
0 / 5
A mosogató matt kivitelben készülMosogatók Compact 760 mosogató Olyan tartós mosogatót keres, amely praktikus és egyben dizájn kiegészítője lesz konyhájának? Megvan a megfelelő megoldás az Ön számára. A Sinks Compact 760 mosogató matt felületű, első osztályú rozsdamentes acélból készült, amely fokozottan ellenáll a korróziónak, és megfelel a legmagasabb higiéniai előírásoknak. A felhasznált anyag nemcsak sérülésállóságot kölcsönöz a mosogatónak, hanem sima felületet is. Így könnyen tisztítható marad, és nem kell aggódnia az agresszív tisztítószerek által okozott károk miatt. A felhasznált anyag vastagsága 0,5 mm. A mosogató a felső szerelési stílushoz igazodik. Akkumos mosogatók Pronto CR Ön is élvezheti a Sinks Pronto CR karos csaptelep minimalista megjelenését. Az akkumulátor nem csak egyszerű vonalainak, hanem króm kialakításának köszönhetően is kiemelkedik. A csap tehát karcálló, nem rakódik le rá vízkő, és szép fénye van. A kellően magas test forgó karral kényelmes hozzáférést tesz lehetővé a mosogató>at. A nemesacél kar pedig, amelya kerámiapatron vezérlése alatt áll, gondoskodik a hőmérséklet és a vízáramlás egyszerű beállításáról. p>A teljes készlet rozsdamentes acél kivitelben készülA készlet csomag tartalma: Rozsdamentes acél mosogató li> Klipek és tömítések Leeresztés 3 ½" Anyagvastagság 0,5 mm Helytakarékos szifon mosogatógép kivezetéssel Mosogató csaptelep Csatlakozó csövek Rendszercsomag
| Termék ID: | #2362875 |
| A csaptelep méretei: | hossz 21 cmmagasság 13 cm |
| A csaptelep típusa: | visszahúzható fúvóka |
| A mosogató mélysége: | 15 cm |
| Anyag: | rozsdamentes acél |
| Garancia: | 10 év |
| Hossz: | 76 cm |
| Lefolyó átmérője: | 8,89 cm |
| Szélesség: | 43,5 cm |
| Szín: | inox acél |