Mosogató Mosogatók Okio 650 + Pronto CR csaptelep, rozsdamentes acél
0 / 5
0 / 5
A mosogató a lefolyóhoz csatlakozikMosogatók Okio 650 mosogató Tartós mosogatót keres, amely praktikus és egyben dizájn kiegészítője lesz konyhájának? Megtaláltuk a megfelelő megoldást az Ön számára. A Sink Okio 650 mosogató első osztályú rozsdamentes acélból készült, matt kivitelben, amely fokozottan ellenáll a korróziónak, és megfelel a legmagasabb higiéniai előírásoknak. A felhasznált anyag nemcsak sérülésállóságot kölcsönöz a mosogatónak, hanem sima felületet is. Így könnyen tisztítható marad, és nem kell aggódnia az agresszív tisztítószerek okozta sérülések miatt. A felhasznált anyag vastagsága 0,6 mm. A mosogató a felső szerelési stílushoz igazodik. Akkumulátorok Pronto CR Ön is élvezheti a Sinks Pronto CR karos csaptelep minimalista megjelenését. Az akkumulátor nem csak egyszerű vonalainak, hanem króm kialakításának köszönhetően is kiemelkedik. A csap tehát karcálló, nem rakódik le rá vízkő, és szép fénye van. A kellően magas test forgó karral kényelmes hozzáférést tesz lehetővé a mosogató>at. A nemesacél kar pedig, amelya kerámiapatron vezérlése alatt áll, gondoskodik a hőmérséklet és a vízáramlás egyszerű beállításáról. A teljes készlet benne van rozsdamentes acél kivitelA készlet csomag tartalma: Rozsdamentes mosogató Kilincsek és tömítések Leeresztés 3 ½" Helytakarékos szifon mosogatógép kivezetéssel Mosogató csaptelep Csatlakozó tömlők Telepítőcsomag
| Termék ID: | #2363178 |
| A csaptelep méretei: | hossz 21 cmmagasság 13 cm |
| A csaptelep típusa: | visszahúzható fúvóka |
| A mosogató mélysége: | 16 cm |
| Anyag: | rozsdamentes acél |
| Garancia: | 10 év |
| Hossz: | 65 cm |
| Lefolyó átmérője: | 8,89 cm |
| Szélesség: | 50 cm |
| Szín: | inox acél |