NERO - Gold + Linea black
0 / 5
0 / 5
NERO Gold gránit mosogató szemcsés fekete színben. Praktikus kialakítású egymedencés mosogató, kellő méretű csepegtető résszel. Modern letisztult formájával egy modern konyha tökéletes része lehet. Különlegessége hogy a csepegtető rész nem bordázott, így a minimál stílusú konyhákba is nagyszerű választás. A mosogatón 2 lyuk található ezáltal a mosogató lehet jobb vagy bal medencés is. Összetétele 80% gránit őrlemény és 20% akril, ami megfelel a szabvány gránit mosogatóösszetételnek. Beépíthető 50 cm széles (balról-jobbra) vagy annál szélesebb bútorszekrénybe. CSOMAG TARTALMA: Gránit mosogató (gránit szemcsés fekete) Gamma Linea kihúzható fejes csaptelep (gránit szemcsés fekete / króm) Szifon készlet automata dugókiemelővel (mosogatógépre csatlakoztatható) HOSSZÚSÁG: 76.7 cm (balról-jobbra) SZÉLESSÉG: 45 cm (peremtől a fal felé) MEDENCE MÉLYSÉGE: 16 cm MEDENCE MÉRETE: 37.5 x 37.5 cm SÚLY: 13 kg MINIMUM SZÜKSÉGES SZEKRÉNY: 50 cm
| Termék ID: | #2363282 |
| Anyag: | Gránit |
| Csepegtető tálca: | Van |
| Gyümölcsmosó: | Nincs |
| Kialakítás: | Egymedencés |
| Kivitel: | Megfordítható |
| Magasság: | 450 mm |
| Medence mélység: | 160 mm |
| Szélesség: | 767 mm |