NERO - Grande + kihúzható Shower csaptelep+ dugóemelő (bézs)
0 / 5
0 / 5
Nero Grande gránit mosogató, ami egyszerre modern és látványos, valamint tökéletesen kihasználható nagyobb edények tisztítására is. A nagyméretű 46.5 x 42 cm-es (emellett 20 cm mély) medence mellett egy csepegtető rész is kialakításra került, mindez úgy, hogy nem vesz el jelentős helyet a konyhai munkafelületből. Modern megjelenésű, letisztult szögletes formavilág jellemzi, kiváló eleme lehet egy minimál vagy modern stílusú konyhának. A csapnak kialakított lyuk oldalt helyezkedik el, ami mellett kényelmesen elhelyeztehő egy mosogatószer adagoló vagy dugóemelő a második lyukban. Igény esetén rendelhető 3 lyukkal is. Forgatható kivitel, a medence kerülhet a bal vagy jobb oldalra is. Összetétel: 80% gránit, 20% akril, ami megfelel a szabvány gránit mosogató összetételnek. CSOMAG TARTALMA: Nero Grande gránit mosogató (bézs) Kihúzható Shower csaptelep (cserélhető kerámia betét és perlátor) Szifon készlet automata dugkiemelővel (mosogatógépre csatlakoztatható)ó HOSSZÚSÁG: 79.5 cm SZÉLESSÉG: 48 cm MEDENCE MÉRETE: 46.5 x 42 cm MEDENCE MÉLYSÉGE: 20 cm SÚLY: 16 kg MINIMUM SZÜKSÉGES SZEKRÉNY: 60 cm
| Termék ID: | #2368454 |
| EAN kód: | 5996014915032 |
| Anyag: | 80% gránit őrlemény - 20% akril |
| Csomag tartalma: | Mosogatótálca, Csaptelep, Szifon készlet automata dugókiemelővel |
| deliveryTime: | 3 |
| Hosszúság: | 48 cm |
| Készlet tartalma: | Mosogatótálca, Csaptelep, Szifon készlet automata dugókiemelővel |
| Kialakítás: | Egymedencés, csepegtetővel |
| Konyhaszekrény minimum szélesség: | 60 cm |
| Medence mélysége: | 20 cm |
| Mélység: | 48 cm |
| Méret: | 79.5 x 48 cm |
| Mosogatótálca kialakítás: | Egymedencés, csepegtetővel |
| Szállítási Költség: | 2950 |
| Szélesség: | 79.5 cm |
| Szifon készletet tartalmazza: | Igen |
| Szín: | Bézs |
| Telepítési mód: | Munkalapra szilikon ragasztóval |
| Terméktípus: | Mosogató szett |