NERO - M488BI Set
0 / 5
0 / 5
NERO M488 kör kialakítású gránit mosogató szett fehér színben. A készlet tartalmazza a kerámia betétes csaptelepet és a szifonkészletet. Méreténél fogva ideális kisméretű konyhákba, ahol az okos helykihasználás lényeges. Már egy 45 cm széles mosogató szekrénybe is beépíthető. Helytakarékos mérete ellenére a 40 cm átmérőjű medencéje kiválóan használható nagyobb edények esetében is. A fehér gránit mosogatótálcák színe enyhén eltér a csaptelep és egyéb kiegészítők fehér színétől, a gránit őrlemény összetétele miatt sötétebb, törtfehér árnyalat jellemzi. CSOMAG TARTALMA: - Gránit mosogató - Gamma Deco magasított csaptelep (cserélhető kerámia betét és perlátor) - Szifon készlet (mosogatógépre csatlakoztatható) HOSSZÚSÁG: 48.8 cm (átmérő) SZÉLESSÉG: 40.6 cm (átmérő) MEDENCE MÉLYSÉGE: 16 cm MEDENCE MÉRETE: 40.6 cm (átmérő) SÚLY: 11 kg MINIMUM SZÜKSÉGES SZEKRÉNY: 45 cm
| Termék ID: | #2363399 |
| Anyag: | Gránit |
| Csepegtető tálca: | Nincs |
| Gyümölcsmosó: | Nincs |
| Kialakítás: | Egymedencés |
| Kivitel: | Megfordítható |
| Magasság: | 406 mm |
| Medence mélység: | 160 mm |
| Szélesség: | 488 mm |