NERO - Parma mat black + Design Rose-Gold + dispenser
0 / 5
0 / 5
NERO Parma amely kisméretű, de mégis nagyon tágas gránit mosogató csapteleppel, szifonkészlettel és beépíthető mosogatószer adagolóval, matt fekete színben. Egyik nagy előnye, hogy már egy 40 cm széles konyhabútor elembe is beépíthető, az 50 cm-es mélysége kellő méretet biztosít. A medence mélysége is nagynak számít, 18 cm. Tökéletes bármilyen stílusú konyhába ahol az okos helykihasználás lényeges. Összetétel: 80% gránit, 20% akril (szabvány összetétel). A készlet része egy Gamma Design Rose-Gold csaptelep, ami tökéletes választás modern vagy minimál stílusú konyhákba. CSOMAG TARTALMA: - Gránit mosogató - Gamma Rose-Gold Design csaptelep - Szifon készlet (mosogatógépre csatlakoztatható) - Beépíthető mosogatószer adagoló (220 ml) HOSSZÚSÁG: 40 cm SZÉLESSÉG: 50 cm MEDENCE MÉLYSÉGE: 18,2 cm MEDENCE MÉRETE: 33,5 x 35,3 cm SÚLY: 15 kg MINIMUM SZÜKSÉGES SZEKRÉNY: 40 cm
| Termék ID: | #2367922 |
| Anyag: | Gránit |
| Csepegtető tálca: | Nincs |
| Gyümölcsmosó: | Nincs |
| Kialakítás: | Egymedencés |
| Kivitel: | Megfordítható |
| Magasság: | 500 mm |
| Medence mélység: | 182 mm |
| Szélesség: | 400 mm |