SCHOCK - 103058+SAP4-F090GY - SCHOCK HKT Kolumba D-100 FB/Signus D-100 1m 1cs 853x493mm Cristadur® gránit mosogató világosszürke + AJÁNDÉK Zegor csaptelepszürke (103058+SAP4-F090GY)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2362093 |
| Anyag: | rozsdamentes acél |
| Beépítési mód: | hagyományos beépítés /munkalap szintbe építés |
| Betét: | kerámia 35 mm |
| Elrendezés: | forgatható |
| Karcálló, hőálló, törésálló, UV-álló, antibakteriális: | igen |
| Kialakítás: | magas íves |
| Kivágási méret hagyományos beépítésnél: | 980x480 mm |
| Kivágási méret munkalap szintbe építésnél: | 995x495 mm |
| Kivitel: | 1 medencés+ csepptálcás |
| Külső méret: | 853x493 mm |
| Leeresztő mérete: | 3 1/2 |
| Márka/Modellnév: | SCHOCK/KOLUMBA D-100 Fb |
| Medence méret: | 247x430 mm |
| Medencemélység: | 195mm |
| Minimális szekrényméret: | 45 cm |
| Súly (nettó): | 1,45 Kg |
| Szín: | világosszürke |
| Tartozék: | szűrőkosaras lefolyó, szifon, rögzítőkarmok |
| Típus: | egykaros álló |