SCHOCK - 1250008+2560/PS56 - SCHOCK KYOTO D-100L 1000x500 mm gránit mosogató Magnolia (jázmin) CRISTADUR® + Olasz (Quarmix) álló csaptelep jázmin szett (1250008+2560/PS56)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2362158 |
| Anyag: | CRISTADUR® |
| Beépítési mód: | hagyományos beépítés |
| Betét: | kerámia 35 mm |
| Csaptelep Márka/modellnév: | Olasz csaptelep/Quarmix |
| Elrendezés: | forgatható |
| Forgási szög (fok): | 360 |
| Hosszúság: | 210 mm |
| Karcálló, hőálló, törésálló, UV-álló, antibakteriális: | igen |
| Kialakítás: | álló |
| Kivágási méret: | 986 x 480 mm |
| Kivitel: | 1 medencés+ csepptálcás |
| Külső méret: | 1000X500 mm |
| Leeresztő mérete: | 3 1/2 |
| Márka/Modellnév: | SCHOCK/Kyoto D-100L |
| Medence méret: | 483X423mm |
| Medencemélység: | 225, 113 mm |
| Minimális szekrényméret: | 600 mm |
| Működési mód: | magasnyomású |
| Szín: | magnolia/krémfehér |
| Tartozék: | szűrőkosaras lefolyó, szifon, rögzítőkarmok |
| Teljes magasság: | 190 mm |
| Vízkifolyás mag: | assága: 155 mm |