SCHOCK - Mono N-100 Cristadur Polaris egymedencés gránit mosogató szett, Schock Laios Ext konyhai csaptelep kihúzható fejjel, fehér, beépíthető (6426495455097)
0 / 5
0 / 5
A SCHOCK CRISTADUR® mosogató felülete sima, tartós, Quooker-kompatibilis, élelmiszerbiztos és rendkívül könnyen tisztítható. A Németországban gyártott, természetes kvarchomokból - a gránit legkeményebb alkotóeleméből - előállított, kézzel készített mosogatók mindegyike ideális feltételekkel büszkélkedhet, hogy nap mint nap mosolyt csaljon az Ön arcára. Hogyan lehet a legjobbat még jobbá tenni? Újításokkal, szenvedéllyel, és arra törekedve, hogy a következő évtizedekben is technológiailag vezető termékkel szolgálj. Emellett, egy továbbfejlesztett formulával, amely a SCHOCK CRISTADUR®-t még rugalmasabbá, törésbiztosabbá, tartósabbá, könnyebben tisztíthatóvá, egyszóval még értékesebbé teszi. SCHOCK Mono N-100 egymedencés gránit mosogató, mély medencével, többek között fekete, krémfehér, fehér, barna, piros és szürke színekben. A SCHOCK Mono N-100 egymedencés gránit mosogató min. 60 cm széles szekrénybe építhető be. A SCHOCK Mono N-100 egymedencés gránit mosogató tisztítása nagyon egyszerű, felülete könnyen tisztán tartható, ehhez elegendő egy szivacs, és bármilyen a háztartásban megtalálható tisztítószerrel nedvesen letisztítani, (nem maró hatásúval!) majd papírtörlővel szárazra törölni. Tökéletes minőség, letisztult forma, mely minden stílusú konyhához tökéletesen illeszkedik. Külső mérete: 570 x 510 mmA medence mérete: 514 x 358 mmA mosogató mélysége: 180 mm A mosogatóra 5 év, a szifonra 1 év gyártói garancia vonatkozik. A fenti ár a csaptelepet tartalmazza! Schock Mono N-100 Cristadur Polaris egymedencés gránit mosogató szett, Schock Laios Ext konyhai csaptelep kihúzható fejjel, fehér, beépíthető
| Termék ID: | #2367714 |
| A medence mérete: | 514 x 358 mm |
| A mosogató mélysége: | 180 mm |
| Csaptelep: | Schock Laios Ext konyhai csaptelep kihúzható fejjel |
| Csepptálca: | NEM |
| Kamrák száma: | Egy kamra |
| Kivágás mérete: | max. 550 x 490 mm |
| Külső mérete: | 570 x 510 mm |
| Megfordítható: | NEM |
| Súlya: | 17,5 kg |
| Szekrény mérete: | 60 cm -től |
| Szifon készlet: | Az ár tartalmazza |
| Szín: | Fehér |