Güde - 40932 Güde Satupad 1200 SLT Multi (40932)
0 / 5
0 / 5
!FONTOS! : Ez a termék kizárólag előre utalással rendelhető! Központi raktárból szállítjuk, a szállító nem kezel pénzt! Jellemzők:
Mindkét oldalon bükk furnér munkalap
nagy stabilitás az összes acél alkatrész hegesztése révén
Alapkeret 40 x 40 mm-es acélcsőből
Merevítés 30 x 30 mm
Univerzálisan állítható rekeszelválasztók, magassága 85 mm (2 hosszirányú és 3 keresztirányú elválasztóból áll)
egy ajtórész 2 levehető polccal
A fiókok és az ajtók külön zárhatók hengerzárral (2 kulcs)
professzionális golyóscsapágyas vezetősínekkel
porszórt: RAL 5015 (keret részek), RAL 7001 (ajtók/fiókok)
Maximális fiókterhelés egyenként 25 kg
Max. felületi terhelés 400 kg
| Termék ID: | #1753496 |
| Ajtók száma: | 1 db. |
| Állvány HxSz: | 40x40 mm |
| elválasztókkal együtt: | igen |
| Fiók magassága: | 85 mm |
| Fiók szélessége: | 430 mm |
| Fiók teherbírása: | 25 kg |
| Fiókmélység: | 520 mm |
| Fiókok száma: | 3 db. |
| Hossza: | 610 mm |
| Kék szín: | RAL 5015 |
| Magasság: | 780 mm |
| Mélység: | 600mm |
| Munkalap mélysége: | 600 mm |
| Munkalap szélesség: | 1190 mm |
| Munkalap vastagság: | 38 mm |
| Munkamagasság: | 850 mm |
| Nettó tömeg: | 55 kg |
| Polcok száma: | 2 db. |
| rekeszelválasztókkal együtt: | igen |
| Szélesség: | 650mm |
| szélessége: | 1200 mm |
| Szürke szín: | RAL 7001 |
| Teherbírás polconként: | 50 kg |