Műanyag munkabak (1 pár)
0 / 5
0 / 5
Összecsukható műanyag munkabak. A bak felső sínje elforgatható. Összecsukhatók, ezáltal csökkenthető a szélességük. Párban munkaasztalként is használhatók. Maximális terhelés 200 kg bakonként. Felső, elforgatható részén metrikus skálával rendelkezik a mérések megkönnyítésére és reteszelő elemmel a munkaanyagok rögzítésére. Szétnyitást követően a lábak alsó szerkezete tárolásra is alkalmas. Falra akasztáshoz való nyílással is rendelkezik. Ezen munkabakok megkönnyítik a mindennapi munkavégzést. A munkabakok tulajdonságai: ✅ Lábai behajthatók (összecsukható) ✅ Terhelhetőség bakonkét 125 kg ✅ Tárolóhely széthajtás után ✅ A felső rúd forgatható ✅ Beépített metrikus skála
| Termék ID: | #1753394 |
| Anyag: | ABS-műanyag |
| Hosszúság: | 67 cm |
| Magasság: | 76 cm |
| Mennyiség: | 2 (1 pár) |
| Összecsukható: | igen |
| Szélesség: | 44 / 5 cm |
| Teherbírás: | 200 kg |