Qoltec - Lenovo 170w 20v 8.5a Slim Tip+pin Notebook/laptop Töltő Tápkábellel (51559) (51559)
0 / 5
0 / 5
Gyári minőségű 170W teljesítményű töltő Lenovo laptopokhoz sárga szögletes csatlakozóval
| Termék ID: | #6754643 |
| BEMENETI FESZÜLTSÉG: | 220-240 V |
| BIZTONSÁG: | Túlfeszültség elleni védelem, túlterhelés elleni védelem, rövidzárlat elleni védelem, túlmelegedés e |
| BRUTTÓ SÚLY: | 0,7790 kg |
| CSOMAG TARTALMA: | Hálózati adapter tépőzárral a kábel rendszerezéséhez, tápkábel |
| FREKVENCIA: | 50-60 Hz |
| HASZNÁLHATÓ TELJESÍTMÉNY: | 170 W |
| KÁBELHOSSZÚSÁG: | 1,4 m |
| KIMENETI ÁRAM: | 8,5 A |
| KIMENETI FESZÜLTSÉG: | 20 V |
| MÉRETEK: | 159 x 74 x 30 mm |
| NETTÓ TÖMEG: | 0,5550 kg |
| SZÍN: | Fekete |