Qoltec - Lenovo 65w 20v 3.25a Slim Tip+pin Notebook/laptop Töltő (51766) (51766)
0 / 5
0 / 5
Gyári minőségű 65W teljesítményű töltő Lenovo laptopokhoz sárga szögletes csatlakozóval
| Termék ID: | #6752707 |
| BEMENETI FESZÜLTSÉG: | 220-240 V |
| BIZTONSÁGT: | Túlfeszültség elleni védelem, túlterhelés elleni védelem, rövidzárlat elleni védelem, túlmelegedés e |
| BRUTTÓ SÚLY: | 0,2940 kg |
| CSOMAG TARTALMA: | Hálózati adapter tépőzárral a kábel rendszerezéséhez |
| FREKVENCIA: | 50-60 Hz |
| HASZNÁLHATÓ TELJESÍTMÉNY: | 65 W |
| KÁBELHOSSZÚSÁG: | 1,75 m |
| KIMENETI ÁRAM: | 3,25 A |
| KIMENETI FESZÜLTSÉG: | 20 V |
| MÉRETEK: | 70 x 65 x 30 mm |
| NETTÓ TÖMEG: | 0,2470 kg |
| SZÍN: | Fekete |