Acer - Aspire 3 A315-58-31P6 NX.ADDEU.01V
4 / 5
4 / 5
Gyártó: Acer Modell: Aspire 3 A315-58-31P6 NX.ADDEU.01V Leírás: Páratlanul produktív A jobb teljesítmény érdekében az Aspire 3 a legújabb Intel® vagy AMD processzorokat használja, akár 16 GB memóriával is rendelkezhet, és elegendő teljesítményt nyújt ahhoz, hogy Ön a munkanap során végig használni tudja. Dolgozzon, játsszon vagy pihenjen páratlan produktivitással. Színgazdag HD kijelző A Full HD felbontású kijelzőn a képek és a videók lenyűgözőek, a keskeny káva pedig több helyet kínál a megtekintésükhöz. A felhasználó szemét az Acer BlueLightShield™ technológia védi a káros kék fénytől. Nagy sebességű tárhely Az akár 1 TB-os M.2 PCIe SSD és az akár 2 TB-os HDD kombinációjának köszönhetően rengeteg tárhely áll a felhasználók rendelkezésére médiafájljaikhoz, munkafájljaikhoz és még sok minden máshoz. Rengeteg port A három USB-porttal, melyből kettő 1. generációs USB 3.2, egy pedig USB 2.0, bármilyen helyzettel felkészülten tud szembe nézni – legyen szó akár egy prezentáció tartásáról, akár a legújabb perifériák használatáról. Szükség esetén külső kijelzőt is csatlakoztathat a HDMI® porton keresztül, amennyiben a helyzet nagyobb képernyőt kíván. Mindig csatlakozva A felhasználókhoz egyszerűen eljutnak a legfrissebb információk is a számos csatlakoztatási lehetőség révén. A Wi-Fi 5 (802.11ac) gyors internetelérést biztosít. A még jobb minőségű videóhívások érdekében a laptop optimalizált kamerával és mikrofonokkal is fel van szerelve. Praktikus dizájn A praktikus dizájn karcsúbb lett, hogy az eszköz könnyen hordozható legyen, az ergonomikus, forgópántos kialakítás pedig a laptop alsó részénél a nagyobb beáramló légáramról gondoskodik.
| Termék ID: | #7031696 |
| 2 az 1-ben notebook: | Nem |
| Akkumulátor cellaszáma: | 2 |
| Billentyűzet világítás: | Nincs |
| Cache mérete: | 6 MB |
| DisplayPort kimenet: | Nincs |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Fülhallgató kimenet: | Van |
| Gamer notebook: | Nem |
| Hangkártya: | Van |
| Háttértár kapacitása: | 256 GB |
| Háttértár típusa: | SSD |
| HDMI kimenet: | Van |
| Kártyaolvasó: | Nincs |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 |
| Kijelző felülete: | Matt |
| Kijelző mérete: | 15.6" |
| Memória maximális sebessége: | 3200 MHz |
| Memória mérete: | 8 GB |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Mikrofon bemenet: | Nincs |
| Numerikus billentyűzet: | Van |
| Operációs rendszer: | Operációs rendszer nélkül |
| Optikai meghajtó: | Meghajtó nélkül |
| Processzor modell: | 1115G4 |
| Processzor órajel: | 1.7 GHz |
| Processzor típusa: | Intel Core i3 |
| Szín: | Szürke |
| Termékcsalád: | Acer Aspire |
| Thunderbolt támogatás: | Nincs |
| Tömeg: | 1.8 kg |
| USB 2.0 csatlakozók száma: | 1 |
| USB 3.2 csatlakozók száma: | 2 |
| USB Type-C csatlakozók száma: | Nincs |
| VGA (D-sub) kimenet: | Nincs |
| Videokártya modell: | Intel UHD Graphics |
| Videokártya típusa: | Integrált |
| Webkamera felbontása: | 0.9 Mpx (720p HD) |