Acer - Aspire 5 A515-57-50D8 NX.KN4EX.015 Notebook
0 / 5
0 / 5
Megjegyzés: Ez a leírás automatikusan le lett fordítva magyarra. Processzor: Intel Core i5-12450H (8 magos) Memória: 16 GB SSD: 512 GB M. 2 NVMe SSD Videókártya: Intel UHD Graphics Kijelző: 15,6 hüvelykes (39,62 cm) FullHD IPS 250 nits 45% NTSC 1920x1080 matt USB-portok: 3x USB 3.2 Type-A Gen 1 1x USB 3.2 Type-C Gen 2 tápellátással és DisplayPort funkcióval Súly: Súly: 1,77 kg Méretek: 36,3 x 23,8 x 1,8 cm Szürke színű Akkumulátor: 3 cellás beépített akkumulátor, 50Wh 45 W-os hálózati adapter Operációs rendszer: Ingyenes DOS Garancia: 24 hónap
| Termék ID: | #7032727 |
| 2 az 1-ben notebook: | Nem |
| Akkumulátor cellaszáma: | 3 |
| Billentyűzet világítás: | Van |
| Cache mérete: | 12 MB |
| DisplayPort kimenet: | Nincs |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Fülhallgató kimenet: | Van |
| Gamer notebook: | Nem |
| Hangkártya: | Van |
| Háttértár kapacitása: | 512 GB |
| Háttértár típusa: | SSD |
| HDMI kimenet: | Van |
| Kártyaolvasó: | Nincs |
| Képfrissítési frekvencia: | 60 Hz |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 |
| Kijelző felülete: | Matt |
| Kijelző mérete: | 15.6" |
| Memória foglalatok száma: | 2 |
| Memória maximális mérete: | 32 GB |
| Memória maximális sebessége: | 3200 MHz |
| Memória mérete: | 16 GB |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Mikrofon bemenet: | Nincs |
| Numerikus billentyűzet: | Van |
| Operációs rendszer: | Operációs rendszer nélkül |
| Optikai meghajtó: | Meghajtó nélkül |
| Processzor modell: | 12450H |
| Processzor órajel: | 1.5 GHz |
| Processzor típusa: | Intel Core i5 |
| Szín: | Szürke |
| Termékcsalád: | Acer Aspire |
| Thunderbolt támogatás: | Van |
| Tömeg: | 1.8 kg |
| USB 2.0 csatlakozók száma: | Nincs |
| USB 3.2 csatlakozók száma: | 3 |
| USB Type-C csatlakozók száma: | 1 |
| VGA (D-sub) kimenet: | Nincs |
| Videokártya modell: | Intel UHD Graphics |
| Videokártya típusa: | Integrált |
| Webkamera felbontása: | 0.9 Mpx (720p HD) |