Acer - Aspire A317-53G-56S6 NX.ADBEU.00W
0 / 5
0 / 5
Gyártó: Acer Modell: Aspire A317-53G-56S6 NX.ADBEU.00W Leírás: Válassza az útra kész Aspire 3 laptopot Intel® Core™ processzorokkal, amelyet praktikus párhuzamos feladatvégzésre és termelékenységre terveztek. A könnyen használható, családbarát laptop mindig készen áll. Útra kész teljesítmény Az Aspire 3 útra kész – ideális az egész család számára, és még nagyobb teljesítményt és termelékenységet nyújtanak. Kiválóan alkalmas arra, hogy még többet hozzon ki a munkából, a tanulásból vagy a játékból. Továbbfejlesztett hűtőrendszer A ventilátorok felületének 78%-os növelése jobb hűtőrendszert és 17%-kal nagyobb hűtési teljesítményt eredményez (3). Praktikus dizájn Az Aspire 3 élénk színekben is elérhető karcsú fémházával, valamint 1,6 kg-os1 súlyával és 18,9 mm-es1 vastagságával könnyebb és vékonyabb mint valaha. A hosszú akkumulátor-üzemidő lehetővé teszi a család számára, hogy több feladatot végezhessen el a töltések között. A kijelző Az 1080p FHD kijelző tökéletes az alkalmi internetes böngészésekhez és videók streameléséhez, mivel éles és részletgazdag képeket biztosít. Az Acer BlueLightShield™ segítségével pedig csökkentheti az Ön és a családja kék fénynek való kitettségét. A csatlakoztathatóság Csatlakoztassa vagy töltse fel új eszközeit a teljes körű USB Type-C porttal. Emellett a Wi-Fi 6E1,2 és HDMI 2.1 növeli a produktivitást és a funkcionalitást az egész család számára. 1 A műszaki adatok régiónként, illetve típusonként eltérőek lehetnek. Minden típus elérhetőségtől függően. 2 Wi-Fi 6E kompatibilis eszközökre van szükség a Wi-Fi 6E (802.11ax) által biztosított megadott sebességek/előnyök eléréséhez. 3 Az Acer által az Aspire 3 Intel (2022) használatával elvégzett tesztelés az Aspire 3 15 (2023) típussal összehasonlítva. 4 Az Aspire 3 Intel (2022) típussal összehasonlítva
| Termék ID: | #7030656 |
| 2 az 1-ben notebook: | Nem |
| Akkumulátor cellaszáma: | 2 |
| Billentyűzet világítás: | Nincs |
| Cache mérete: | 8 MB |
| DisplayPort kimenet: | Nincs |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Fülhallgató kimenet: | Van |
| Gamer notebook: | Nem |
| Grafikus memória mérete: | 2 GB |
| Hangkártya: | Van |
| Háttértár kapacitása: | 512 GB |
| Háttértár típusa: | SSD |
| HDMI kimenet: | Van |
| Kártyaolvasó: | Nincs |
| Képfrissítési frekvencia: | 60 Hz |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 |
| Kijelző felülete: | Matt |
| Kijelző mérete: | 17.3" |
| Memória maximális sebessége: | 3200 MHz |
| Memória mérete: | 8 GB |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Mikrofon bemenet: | Van |
| Numerikus billentyűzet: | Van |
| Operációs rendszer: | Operációs rendszer nélkül |
| Optikai meghajtó: | Meghajtó nélkül |
| Processzor modell: | 1135G7 |
| Processzor órajel: | 2.4 GHz |
| Processzor típusa: | Intel Core i5 |
| Szín: | Szürke |
| Termékcsalád: | Acer Aspire |
| Thunderbolt támogatás: | Nincs |
| Tömeg: | 2.5 kg |
| USB 2.0 csatlakozók száma: | 2 |
| USB 3.2 csatlakozók száma: | 1 |
| USB Type-C csatlakozók száma: | Nincs |
| VGA (D-sub) kimenet: | Nincs |
| Videokártya modell: | GeForce MX350 |
| Videokártya típusa: | Dedikált |