ASUS - TUF Gaming F15 FX507VU-LP134 Notebook
0 / 5
0 / 5
Gyártó: ASUS Modell: TUF Gaming F15 FX507VU-LP134 Műszaki adatok: Memória méret (GB):8 GB, Memória foglalat:DDR5, WiFi:802.11ax, Processzor típus:Core i7, Bluetooth:5.2, HDMI kimenet:Normál, Kijlezőpanel típus:LED, USB 2.0:0 db, Billentyűzet megvilágítás:1, USB Type-C:2 db, Érintőképernyő:0, Kijelző felület:Matt, Kijelző méret:15.60 ", Kijelző felbontás:1920x1080 (FullHD) 16:9, Processzor gyártó:Intel, Háttértároló típus:SSD, Cellák száma:4, Dokkolhatóság:0, VGA:0, Videokártya memória:6 GB, Ház anyaga:Műanyag, 3G/4G modem:Nincs, Akkumulátor típus:Li-Ion, Háttértároló fordulatszám:0 rpm, OS kompatibilitás:Windows 10 / Linux, Háttértároló méret:512 GB, Beépített hangszóró:Sztereó, Fejhallgató csatlakozó:1, Processzor órajel:4.90 GHz, Beépített mikrofon:1,
| Termék ID: | #7030608 |
| 2 az 1-ben notebook: | Nem |
| Akkumulátor cellaszáma: | 4 |
| Billentyűzet világítás: | Van |
| Cache mérete: | 24 MB |
| DisplayPort kimenet: | Nincs |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Fülhallgató kimenet: | Van |
| Gamer notebook: | Igen |
| Grafikus memória mérete: | 6 GB |
| Hangkártya: | Van |
| Háttértár kapacitása: | 512 GB |
| Háttértár típusa: | SSD |
| HDMI kimenet: | Van |
| Kártyaolvasó: | Nincs |
| Képfrissítési frekvencia: | 144 Hz |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 |
| Kijelző felülete: | Matt |
| Kijelző mérete: | 15" |
| Memória maximális sebessége: | 4800 MHz |
| Memória mérete: | 8 GB |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Mikrofon bemenet: | Nincs |
| Numerikus billentyűzet: | Van |
| Operációs rendszer: | Operációs rendszer nélkül |
| Optikai meghajtó: | Meghajtó nélkül |
| Processzor modell: | 13620H |
| Processzor órajel: | 3.00 GHz |
| Processzor típusa: | Intel Core i7 |
| Szín: | Szürke |
| Termékcsalád: | Asus TUF Gaming |
| Thunderbolt támogatás: | Van |
| Tömeg: | 2.2 kg |
| USB 2.0 csatlakozók száma: | Nincs |
| USB 3.2 csatlakozók száma: | 2 |
| USB Type-C csatlakozók száma: | 1 |
| VGA (D-sub) kimenet: | Nincs |
| Videokártya modell: | Nvidia GeForce RTX 4050 |
| Videokártya típusa: | Dedikált |
| Webkamera felbontása: | 0.9 Mpx (720p HD) |