ASUS - TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN056W
0 / 5
0 / 5
Kijelző felbontás1920x1080
Kijelző méret15,6 "
Képátló39,62 cm
Panel típusIPS
Kijelző felületMatt
CPU gyártóIntel
CPU családCore i5
CPU típusIntel Core i5-12500H (3,3 GHz, 18 MB)
Memória mennyiség8,0 GB
MemóriaDDR4-3200MHz
Háttértár típusSSD PCI-e NVMe
Háttértár méret512 GB
VGA típusNVIDIA GeForce RTX 3050 4GB GDDR6
Chipset gyártóNVIDIA
Optikai meghajtónincs
WiFi802.11 ax
Bluetooth5.1
USB 3.2 Gen12 db
USB-C 3.2 Gen21 db
HDMI ki1 db
Thunderbolt 41 db
Jack 3,5mmIgen
Hálózati csatlakozásRJ45
TechnológiaLi- ion
Tárolt energia56 wattóra
Cellák száma4
Töltő teljesítmény200 watt
HangszóróSztereó
MikrofonIgen
BillentyűzetMagya r
Billentyűzet világításIgen
Numerikus billentyűzetIgen
GamerIgen
Alap színFekete
Szélesség (max. )354 mm
Magasság (max. )24,9 mm
Mélység (max. )251 mm
Nettó súly2,2 kg
ÁllapotÚj
| Termék ID: | #7030675 |
| 2 az 1-ben notebook: | Nem |
| Akkumulátor cellaszáma: | 4 |
| Billentyűzet világítás: | Van |
| Cache mérete: | 18 MB |
| DisplayPort kimenet: | Nincs |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Gamer notebook: | Igen |
| Grafikus memória mérete: | 4 GB |
| Hangkártya: | Van |
| Háttértár kapacitása: | 512 GB |
| Háttértár típusa: | SSD |
| HDMI kimenet: | Van |
| Kártyaolvasó: | Nincs |
| Képfrissítési frekvencia: | 144 Hz |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 |
| Kijelző felülete: | Matt |
| Kijelző mérete: | 15" |
| Memória maximális mérete: | 32 GB |
| Memória maximális sebessége: | 3200 MHz |
| Memória mérete: | 8 GB |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Mikrofon bemenet: | Nincs |
| Operációs rendszer: | Windows 11 Home |
| Optikai meghajtó: | Meghajtó nélkül |
| Processzor modell: | 12500H |
| Processzor órajel: | 1.8 GHz |
| Processzor típusa: | Intel Core i5 |
| Szín: | Szürke |
| Termékcsalád: | Asus TUF Gaming |
| Thunderbolt támogatás: | Van |
| Tömeg: | 2.2 kg |
| USB 2.0 csatlakozók száma: | Nincs |
| USB 3.2 csatlakozók száma: | 2 |
| USB Type-C csatlakozók száma: | 1 |
| VGA (D-sub) kimenet: | Nincs |
| Videokártya modell: | Nvidia GeForce RTX 3050 |
| Videokártya típusa: | Dedikált |
| Webkamera felbontása: | 0.9 Mpx (720p HD) |