ASUS - Vivobook Pro M3500QC-L1079
5 / 5
5 / 5
Gyártó: ASUS Modell: VivoBook Pro M3500QC-L1079 Műszaki adatok:
Processzor leírás: AMD Ryzen™ 7 5800H 2.8GHz (16MB Cache, up to 4.4GHz)
Memória: 16GB DDR4 RAM
Háttértár: 512GB M.2 PCIe SSD
Grafikus vezérlő: NVIDIA® GeForce™ RTX 3050 4GB GDDR6
Kijelző: 15.6" FullHD (1920 x 1080) fényes OLED (PANTONE Validated)
Képfrissítés: 60 Hz
Fényerő: 600 nit
Wi-Fi: 802.11 ax
Bluetooth: v 5.1
HDMI normál: 1 db
USB 2.0: 2 db
USB 3.0: 1 db
USB3.0 Type-C: 1 db
Kártya olvasó: microSD
Optikai meghajtó: USB (vásárolható)
Billentyűzet: Világítás
Audio leírás: Beépített hangszórók, beépített tömbmikrofon, Harman/kardon minősítés, 1 db 3,5 mm Combo Audio Jack
Webkamera: 720p HD Privacy kamera
Akkumulátor leírás: 3 cellás 63Whr beépített
Extrák: Ujjlenyomat olvasó, TPM chip
Méret: 359.80x235.30x19.50 mm
Súly: 1.65 kg
| Termék ID: | #7030817 |
| 2 az 1-ben notebook: | Nem |
| Akkumulátor cellaszáma: | 3 |
| Billentyűzet világítás: | Van |
| Cache mérete: | 16 MB |
| DisplayPort kimenet: | Nincs |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Fülhallgató kimenet: | Van |
| Gamer notebook: | Nem |
| Grafikus memória mérete: | 4 GB |
| Hangkártya: | Van |
| Háttértár kapacitása: | 512 GB |
| Háttértár típusa: | SSD |
| HDMI kimenet: | Van |
| Kártyaolvasó: | Van |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 |
| Kijelző felülete: | Fényes |
| Kijelző mérete: | 15.6" |
| Memória maximális sebessége: | 3200 MHz |
| Memória mérete: | 16 GB |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakártya foglalat: | MicroSD |
| Mikrofon bemenet: | Van |
| Numerikus billentyűzet: | Van |
| Operációs rendszer: | Operációs rendszer nélkül |
| Optikai meghajtó: | Meghajtó nélkül |
| Processzor modell: | AMD Ryzen 7 5800H |
| Processzor órajel: | 3.20 GHz |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen 7 |
| Szín: | Kék |
| Termékcsalád: | Asus Vivobook |
| Thunderbolt támogatás: | Nincs |
| Tömeg: | 1.65 kg |
| USB 2.0 csatlakozók száma: | 2 |
| USB 3.2 csatlakozók száma: | 1 |
| USB Type-C csatlakozók száma: | 1 |
| VGA (D-sub) kimenet: | Nincs |
| Videokártya modell: | NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 |
| Videokártya típusa: | Dedikált |
| Webkamera felbontása: | 0.9 Mpx (720p HD) |