ASUS - Zenbook Pro UM535QA-KY199
0 / 5
0 / 5
Vedd meg most és fizess később 0%-os áruhitellel!Hűvös ezüst színbenOperációs rendszer nélkülAMD Ryzen 5 5600H processzorAMD Radeon Graphics grafikus vezérlő15,6" FHD (1920 x 1080), 16:9 képarány, 550 nit, 60 Hz, OLED érintőkijelző16 GB memória512 GB SSD tárhely1 db USB 3.2 Gen 1 A-típus1 db USB 3.2 Gen 2 C-típus1 db HDMI 2.0b1 db 3,5 mm Combo Jack hangkimenet1 db DC-bemenet2 az 1-ben kártyaolvasó SD/MMC720p HD IR kamera, Windows Hello támogatással
| Termék ID: | #7030832 |
| 2 az 1-ben notebook: | Nem |
| Akkumulátor cellaszáma: | 6 |
| Billentyűzet világítás: | Van |
| Cache mérete: | 16 MB |
| DisplayPort kimenet: | Nincs |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Gamer notebook: | Nem |
| Hangkártya: | Van |
| Háttértár kapacitása: | 512 GB |
| Háttértár típusa: | SSD |
| HDMI kimenet: | Van |
| Kártyaolvasó: | Van |
| Kijelző felülete: | Fényes |
| Memória mérete: | 16 GB |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Mikrofon bemenet: | Nincs |
| Operációs rendszer: | Operációs rendszer nélkül |
| Optikai meghajtó: | Meghajtó nélkül |
| Processzor modell: | 5600H |
| Processzor órajel: | 3.3 GHz |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen 5 |
| Szín: | Sötétszürke |
| Termékcsalád: | Asus Zenbook |
| Tömeg: | 2 kg |
| USB 2.0 csatlakozók száma: | Nincs |
| USB 3.2 csatlakozók száma: | 1 |
| USB Type-C csatlakozók száma: | Nincs |
| VGA (D-sub) kimenet: | Nincs |
| Videokártya modell: | AMD Radeon Graphics |
| Videokártya típusa: | Integrált |
| Webkamera felbontása: | 0.9 Mpx (720p HD) |