Dell - Inspiron 3520 15ADL24057012PLAQSPH
0 / 5
0 / 5
Termék megnevezése: DELL Inspiron 3520 Laptop Core i5 1235U 16GB 1TB SSD Win 11 Home fekete (15ADL24057012PLAQSPH) Gyári azonosító: 15ADL24057012PLAQSPH Processzor család: Intel® Core i5 sorozat 12. generációs Memória méret: 16 GB SSD kapacitás: 1 TB[1000 GB] Szín: fekete Képernyő [Felbontás]: 1920 x 1080 (FHD) HDMI csatlakozó: Van USB csatlakozók száma: 2db USB csatlakozó típus: USB 3.0 1db + USB 2.0 1db Processzor típus: 1235U Processzor órajel turbó: 4.4 GHz Memória típus: DDR4 Grafikus vezérlő [Gyártó]: Intel® Grafikus vezérlő [Típus]: Intel UHD Graphics Grafikus vezérlő [Memória]: 0 GB Operációs rendszer: Windows Operációs rendszer verzió: Windows 11 Home HUN/64bit Lokalizáció: Magyar Web kamera: Beépített Bluetooth: Van WLAN: 802.11 a/b/g/n/ac/ax Felhasználási terület: Általános használat Szélesség [Maximális]: 359 mm Mélység [Maximális]: 236 mm Magasság [Maximális]: 21 mm DELL Inspiron 3520 Laptop Core i5 1235U 16GB 1TB SSD Win 11 Home fekete (15ADL24057012PLAQSPH)T ISZTELT VÁSÁRLÓNK! Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh. hu/veglegestorles
| Termék ID: | #7030872 |
| 2 az 1-ben notebook: | Nem |
| Akkumulátor cellaszáma: | 3 |
| Billentyűzet világítás: | Nincs |
| Cache mérete: | 12 MB |
| DisplayPort kimenet: | Nincs |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Fülhallgató kimenet: | Van |
| Gamer notebook: | Nem |
| Hangkártya: | Van |
| Háttértár kapacitása: | 1000 GB |
| Háttértár típusa: | SSD |
| HDMI kimenet: | Van |
| Kártyaolvasó: | Van |
| Képfrissítési frekvencia: | 120 Hz |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 |
| Kijelző felülete: | Matt |
| Kijelző mérete: | 15.6" |
| Memória maximális sebessége: | 2666 MHz |
| Memória mérete: | 16 GB |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakártya foglalat: | SD |
| Mikrofon bemenet: | Nincs |
| Numerikus billentyűzet: | Van |
| Operációs rendszer: | Windows 11 Home |
| Optikai meghajtó: | Meghajtó nélkül |
| Processzor modell: | 1235U |
| Processzor órajel: | 0.9 GHz |
| Processzor típusa: | Intel Core i5 |
| Szín: | Fekete |
| Termékcsalád: | Dell Inspiron |
| Thunderbolt támogatás: | Nincs |
| Tömeg: | 1.9 kg |
| USB 2.0 csatlakozók száma: | 1 |
| USB 3.2 csatlakozók száma: | 2 |
| USB Type-C csatlakozók száma: | Nincs |
| VGA (D-sub) kimenet: | Nincs |
| Videokártya modell: | Intel Iris Xe Graphics |
| Videokártya típusa: | Integrált |
| Webkamera felbontása: | 0.9 Mpx (720p HD) |