Dell - N210L5430MLK14EMEA_VP
0 / 5
0 / 5
Gyártó: Dell Modell: N210L5430MLK14EMEA VP Műszaki adatok:
Kialakítás: Normál
Processzor: Intel Core i7 1255U (3.5 - 4.7 GHz, 12 MB cache)
Sorozat: Dell Latitude
Chipkészlet: SoC
Videokártya: Intel Iris Xe Graphics
Kijelző: 14 " (1920 x 1080 pixel)
Kijelző képfrissítése: 60 Hz
Panel típusa: IPS
Tükröződésmentes kijelző: Igen
Memória méret: 16 GB
Memória típus: DDR4
Memória frekvencia: 3200 MHz
SSD tárhely: 512 GB
Mikrofon: Igen
Webkamera: Igen
Wi-Fi: 802.11ax (6E)
Bluetooth: Igen
Csatlakozó: 3,5 Jack , Ethernet RJ-45 , HDMI 2.0 , Thunderbolt 4 , USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
USB 3.0: 2 db
USB 3.1 Type-C: 2 db
LAN: 10/100/1000 Mb/s
Akkumulátor felépítés: 4 cellás
Akkumulátor teljesítménye: 58 Wh
Töltő teljesítménye: 65 W
Billentyű-háttérvilágítás: Igen
Súly: 1.36 kg
| Termék ID: | #7032766 |
| 2 az 1-ben notebook: | Nem |
| Akkumulátor cellaszáma: | 4 |
| Billentyűzet világítás: | Nincs |
| Cache mérete: | 12 MB |
| DisplayPort kimenet: | Nincs |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Fülhallgató kimenet: | Van |
| Gamer notebook: | Nem |
| Hangkártya: | Van |
| Háttértár kapacitása: | 512 GB |
| Háttértár típusa: | SSD |
| HDMI kimenet: | Van |
| Kártyaolvasó: | Van |
| Képfrissítési frekvencia: | 60 Hz |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 |
| Kijelző felülete: | Matt |
| Kijelző mérete: | 14" |
| Memória maximális sebessége: | 3200 MHz |
| Memória mérete: | 16 GB |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Mikrofon bemenet: | Nincs |
| Numerikus billentyűzet: | Nincs |
| Operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Optikai meghajtó: | Meghajtó nélkül |
| Processzor modell: | Intel Core i7-1255U |
| Processzor órajel: | 1.80 GHz |
| Processzor típusa: | Intel Core i7 |
| Szín: | Szürke |
| Termékcsalád: | Dell Latitude |
| Thunderbolt támogatás: | Nincs |
| Tömeg: | 1.36 kg |
| USB 2.0 csatlakozók száma: | Nincs |
| USB 3.2 csatlakozók száma: | 2 |
| USB Type-C csatlakozók száma: | 1 |
| VGA (D-sub) kimenet: | Nincs |
| Videokártya modell: | Intel Iris Xe Graphics |
| Videokártya típusa: | Integrált |
| Webkamera felbontása: | 0.9 Mpx (720p HD) |