Dell - Vostro 3500 V3500-3
0 / 5
0 / 5
Gyártó: Dell Modell: Vostro 3500 V3500-3 Specifikáció
Akkumulátor cellák száma: 3
Akkumulátor kapacitás (Wh): 42
Akkumulátor technológia: Li-polimer
Billentyűzet világítás: Igen
Hálózati csatlakozás: Gigabit
Háttértár méret (GB): 256
Háttértár típus: SSD
HDMI kimenet: Igen
Jack 3,5mm csatlakozó: Igen
Kijelző felbontás: 1920x1080
Kijelző felület: Matt
Kijelző méret (col): 15,6
Kijelző típus: IPS LED
M.2 foglalat: Igen
Mélység (mm): 5.0
Memória kapacitás (GB): 8
Memória kártyaolvasó: Igen
Memória modulok: 1
Memória típus: DDR4
Mikrofon: Igen
Numerikus billentyűzet: Igen
Processzor család: Core i5
Processzor gyártó: Intel
Processzor típus: Intel Core i5-1135G7
USB 2.0 kimenet: 1
USB 3.0 kimenet: 2
VGA típus: Intel Iris Xe Graphics
Webkamera: Igen
| Termék ID: | #7032793 |
| 2 az 1-ben notebook: | Nem |
| Akkumulátor cellaszáma: | 3 |
| Billentyűzet világítás: | Van |
| Cache mérete: | 8 MB |
| DisplayPort kimenet: | Nincs |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Fülhallgató kimenet: | Van |
| Gamer notebook: | Nem |
| Hangkártya: | Van |
| Háttértár kapacitása: | 256 GB |
| Háttértár típusa: | SSD |
| HDMI kimenet: | Van |
| Kártyaolvasó: | Van |
| Képfrissítési frekvencia: | 60 Hz |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 |
| Kijelző felülete: | Matt |
| Kijelző mérete: | 15.6" |
| Memória maximális sebessége: | 2666 MHz |
| Memória mérete: | 8 GB |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Mikrofon bemenet: | Van |
| Numerikus billentyűzet: | Van |
| Operációs rendszer: | Linux |
| Optikai meghajtó: | Meghajtó nélkül |
| Processzor modell: | 1135G7 |
| Processzor órajel: | 2.4 GHz |
| Processzor típusa: | Intel Core i5 |
| Szín: | Fekete |
| Termékcsalád: | Dell Vostro |
| Thunderbolt támogatás: | Nincs |
| Tömeg: | 1.59 kg |
| USB 2.0 csatlakozók száma: | 1 |
| USB 3.2 csatlakozók száma: | 2 |
| USB Type-C csatlakozók száma: | Nincs |
| VGA (D-sub) kimenet: | Nincs |
| Videokártya modell: | Iris Xe |
| Videokártya típusa: | Integrált |