Dell - Vostro 3530 N1802MVNB3530EMEA01_UBU
0 / 5
0 / 5
Gyártó: Dell Modell: Vostro 3530 N1802MVNB3530EMEA01 UBU Leírás: Intel® Core™ i5-1335U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) • Ubuntu (Linux) • 8GB DDR4 3200MHz RAM • 256GB M.2 PCIe SSD • 15.6" FullHD (1920 x 1080) matt LCD kijelző • Intel® Iris® Xe Graphics eligible integrált grafikus vezérlő • 1000Mbps RJ45 (1 db) • Wi-Fi 802.11 ac • Bluetooth 5.1 • HDMI (1db) • USB 2.0 (1db) • USB 3.0 (1db) • USB-C 3.0 (1db) • SD-kártyaolvasó • HD Webkamera (beépített) Műszaki adatok:
Processzor leírás: Intel® Core™ i5-1335U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz)
Memória: 8GB DDR4 3200MHz RAM
Háttértár: 256GB M.2 PCIe SSD
Grafikus vezérlő: Intel® Iris® Xe Graphics eligible
Kijelző: 15.6" FullHD (1920 x 1080) matt LCD
LAN típus: 1000Mbps
Wi-Fi: 802.11 ac
Bluetooth: v 5.1
HDMI normál: 1 db
USB 2.0: 1 db
USB 3.0: 1 db
USB3.0 Type-C: 1 db
Kártya olvasó: SD
Optikai meghajtó: USB (vásárolható)
Billentyűzet: Magyar kiosztású
Audio leírás: Sztereó hangszóró, 2 W × 2 = összesen 4 W
Webkamera: HD Webkamera (beépített)
Akkumulátor leírás: 3 cellás 41Whr beépített
Extrák: Ujjlenyomat olvasó, TPM chip
Méret: 358.50x235.60x19.96 mm
Súly: 1.66 kg
| Termék ID: | #7032718 |
| 2 az 1-ben notebook: | Nem |
| Akkumulátor cellaszáma: | 3 |
| Billentyűzet világítás: | Van |
| Cache mérete: | 12 MB |
| DisplayPort kimenet: | Nincs |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Fülhallgató kimenet: | Van |
| Gamer notebook: | Nem |
| Hangkártya: | Van |
| Háttértár kapacitása: | 256 GB |
| Háttértár típusa: | SSD |
| HDMI kimenet: | Van |
| Kártyaolvasó: | Van |
| Képfrissítési frekvencia: | 120 Hz |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 |
| Kijelző felülete: | Matt |
| Kijelző mérete: | 15.6" |
| Memória maximális sebessége: | 3200 MHz |
| Memória mérete: | 8 GB |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakártya foglalat: | SD |
| Mikrofon bemenet: | Nincs |
| Numerikus billentyűzet: | Van |
| Operációs rendszer: | Operációs rendszer nélkül |
| Optikai meghajtó: | Meghajtó nélkül |
| Processzor modell: | 1335U |
| Processzor órajel: | 0.9 GHz |
| Processzor típusa: | Intel Core i5 |
| Szín: | Fekete |
| Termékcsalád: | Dell Vostro |
| Thunderbolt támogatás: | Nincs |
| Tömeg: | 1.7 kg |
| USB 2.0 csatlakozók száma: | 1 |
| USB 3.2 csatlakozók száma: | 1 |
| USB Type-C csatlakozók száma: | 1 |
| VGA (D-sub) kimenet: | Nincs |
| Videokártya modell: | Intel Iris Xe Graphics |
| Videokártya típusa: | Integrált |
| Webkamera felbontása: | 0.9 Mpx (720p HD) |