HP - 255 G9 6A1A5EA Notebook
0 / 5
0 / 5
Bajonett típus:242, Billentyűzet:Magyar, Bluetooth:5.0, Cellák száma:3, Chipset gyártó:AMD, CPU család:Ryzen 5, CPU gyártó:AMD, CPU típus:AMD Ryzen 5 5625U (2,3GHz, 16MB), Hálózati csatlakozás:RJ45, Háttértár méret:256, Háttértár típus:SSD PCI-e NVMe, HDMI kimenet:1, Jack 3,5mm:Van, Képátló:39,6200000, Kijelzõ felbontás (pixel):1920x1080, Kijelzõ felület:Matt, Kijelzõ méret (col):15,6000000, Magasság (max. ):19,9000000, Memória:DDR4-3200MHz, Memória mennyiség:8, Mikrofon:Van, Nettó súly:1,7400000, Numerikus billentyűzet:Van, Operációs rendszer:FreeDOS, Optikai meghajtó:nincs, Panel típus:IPS, Szélesség (max. ):358, Szín:Ezüst, Tárolt energia:41, Technológia:Li-ion, TPM:Van, Töltõ teljesítmény:45, VGA típus:AMD Radeon Graphics, USB 3.2:2, Táska kompatibilitás:15,6" notebook táska, Hangszóró:Sztereó, Wi-fi:802.11 a/b/g/n/ac, Kijelzõ fényerõ:250, USB-C 3.2 be:1,
| Termék ID: | #7032782 |
| 2 az 1-ben notebook: | Nem |
| Akkumulátor cellaszáma: | 3 |
| Billentyűzet világítás: | Van |
| Cache mérete: | 3 MB |
| DisplayPort kimenet: | Nincs |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Fülhallgató kimenet: | Van |
| Gamer notebook: | Nem |
| Hangkártya: | Van |
| Háttértár kapacitása: | 256 GB |
| Háttértár típusa: | SSD |
| HDMI kimenet: | Van |
| Kártyaolvasó: | Nincs |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 |
| Kijelző felülete: | Matt |
| Kijelző mérete: | 15.6" |
| Memória maximális sebessége: | 3200 MHz |
| Memória mérete: | 8 GB |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Mikrofon bemenet: | Nincs |
| Numerikus billentyűzet: | Van |
| Operációs rendszer: | Operációs rendszer nélkül |
| Optikai meghajtó: | Meghajtó nélkül |
| Processzor modell: | 5625U |
| Processzor órajel: | 2.3 GHz |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen 5 |
| Szín: | Szürke |
| Thunderbolt támogatás: | Nincs |
| Tömeg: | 1.7 kg |
| USB 2.0 csatlakozók száma: | Nincs |
| USB 3.2 csatlakozók száma: | 2 |
| USB Type-C csatlakozók száma: | 1 |
| VGA (D-sub) kimenet: | Nincs |
| Videokártya modell: | AMD Radeon Graphics |
| Videokártya típusa: | Integrált |
| Webkamera felbontása: | 0.9 Mpx (720p HD) |