Lenovo - IdeaPad Gaming 3 82SB0102HV
5 / 5
5 / 5
Memória méret (GB):16, Kijelzõ méret (col):15,6, Szín:Szürke, Kijelzõ felbontás (pixel):1920 x 1080, Magasság (mm):21,8, Memória foglalat:DDR5 SO-DIMM, Szélesség (mm):359, Mélység (mm):266, Processzor típus:Ryzen 5 7535HS, Bluetooth:Igen, Operációs rendszer:Nincs, Képfrissítés (Hz):120, Kijlezõpanel típus:IPS, Érintõképernyõ:Nem, Háttértár típus:M. 2 PCIe NVMe SSD, Háttértár méret (GB):512, Optikai meghajtó:nincs, Nettó súly (kg):2,32, HDMI csatlakozó:1, USB 3.2:2, Akkumulátor kapacitás (Wh):60, Billentyűzet megvilágítás:Igen, VGA típusa:RTX 3050 6GB, Wi-Fi:Igen, USB-C:1,
| Termék ID: | #7030755 |
| 2 az 1-ben notebook: | Nem |
| Akkumulátor cellaszáma: | 4 |
| Billentyűzet világítás: | Van |
| Cache mérete: | 16 MB |
| DisplayPort kimenet: | Nincs |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Fülhallgató kimenet: | Van |
| Gamer notebook: | Igen |
| Grafikus memória mérete: | 6 GB |
| Hangkártya: | Van |
| Háttértár kapacitása: | 512 GB |
| Háttértár típusa: | SSD |
| HDMI kimenet: | Van |
| Kártyaolvasó: | Nincs |
| Képfrissítési frekvencia: | 120 Hz |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 |
| Kijelző felülete: | Matt |
| Kijelző mérete: | 15.6" |
| Memória maximális sebessége: | 4800 MHz |
| Memória mérete: | 16 GB |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Mikrofon bemenet: | Nincs |
| Numerikus billentyűzet: | Van |
| Operációs rendszer: | Operációs rendszer nélkül |
| Optikai meghajtó: | Meghajtó nélkül |
| Processzor modell: | 7535HS |
| Processzor órajel: | 2.80 GHz |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen 5 |
| Szín: | Szürke |
| Termékcsalád: | Lenovo IdeaPad |
| Thunderbolt támogatás: | Nincs |
| Tömeg: | 2.3 kg |
| USB 2.0 csatlakozók száma: | Nincs |
| USB 3.2 csatlakozók száma: | 2 |
| USB Type-C csatlakozók száma: | Nincs |
| VGA (D-sub) kimenet: | Nincs |
| Videokártya modell: | Nvidia GeForce RTX 3050 |
| Videokártya típusa: | Dedikált |
| Webkamera felbontása: | 0.9 Mpx (720p HD) |