Lenovo - ThinkPad E14 Gen 5 21JK00C2HV
0 / 5
0 / 5
Memória órajel (MHz):3200, Memória méret (GB):24, Gyártó:LENOVO, Termékcsalád:Core i5, Szín:Graphite Black, Memória foglalat:DDR4, Processzor típus:i5-1335U, Ethernet LAN (RJ-45) portok:1x Gigabit, Operációs rendszer:FreeDOS, HDMI kimenet:Van, Súly:1,4300000, USB 2.0:1, USB Type-C:1, Kijelzõ méret:14, SSD van benne:Van, VGA család:Iris Xe Graphics, VGA gyártó:Intel, WLAN:802.11ax, Processzor gyártó:Intel, TPM:Van, 1. Háttértároló csatlakozása:M. 2 PCIe NVMe, Panel típus:IPS, 1. Háttértároló mérete:1TB, Ujjlenyomat olvasó:Van, 1. Háttértároló típusa:SSD, Felbontás fajta:WUXGA, Háttérvilágítású billentyűzet:Van,
| Termék ID: | #7032758 |
| 2 az 1-ben notebook: | Nem |
| Akkumulátor cellaszáma: | 3 |
| Billentyűzet világítás: | Van |
| Cache mérete: | 12 MB |
| DisplayPort kimenet: | Nincs |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Fülhallgató kimenet: | Van |
| Gamer notebook: | Nem |
| Hangkártya: | Van |
| Háttértár kapacitása: | 1024 GB |
| Háttértár típusa: | SSD |
| HDMI kimenet: | Van |
| Kártyaolvasó: | Nincs |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 |
| Kijelző felülete: | Matt |
| Kijelző mérete: | 14" |
| Memória maximális sebessége: | 3200 MHz |
| Memória mérete: | 24 GB |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Mikrofon bemenet: | Nincs |
| Numerikus billentyűzet: | Nincs |
| Operációs rendszer: | Operációs rendszer nélkül |
| Optikai meghajtó: | Meghajtó nélkül |
| Processzor modell: | 1335U |
| Processzor órajel: | 1.60 GHz |
| Processzor típusa: | Intel Core i5 |
| Szín: | Fekete |
| Termékcsalád: | Lenovo ThinkPad |
| Thunderbolt támogatás: | Van |
| Tömeg: | 1.53 kg |
| USB 2.0 csatlakozók száma: | 1 |
| USB 3.2 csatlakozók száma: | 1 |
| USB Type-C csatlakozók száma: | 1 |
| VGA (D-sub) kimenet: | Nincs |
| Videokártya modell: | Intel Iris Xe Graphics |
| Videokártya típusa: | Integrált |
| Webkamera felbontása: | 2 Mpx (1080p Full HD) |