Microsoft - Surface Laptop 6 ZJQ-00009 Notebook
0 / 5
0 / 5
Az AI-alapú számítógépek új generációja Növelje meg kreativitását és produktivitását AI-alapú számítógépekkel, amelyek felgyorsítják a Copilot beillesztését a munkafolyamatba. Az Intel® Core Ultra...
| Termék ID: | #7032785 |
| 2 az 1-ben notebook: | Nem |
| Billentyűzet világítás: | Van |
| Cache mérete: | 18 MB |
| DisplayPort kimenet: | Nincs |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Gamer notebook: | Nem |
| Hangkártya: | Van |
| Háttértár kapacitása: | 256 GB |
| Háttértár típusa: | SSD |
| HDMI kimenet: | Nincs |
| Kártyaolvasó: | Nincs |
| Kijelző felbontása: | 2256 x 1504 |
| Kijelző felülete: | Matt |
| Kijelző mérete: | 13.5" |
| Memória foglalatok száma: | Nincs |
| Memória maximális mérete: | 16 GB |
| Memória mérete: | 16 GB |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Mikrofon bemenet: | Van |
| Operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Optikai meghajtó: | Meghajtó nélkül |
| Processzor modell: | 135H |
| Processzor órajel: | 1.2 GHz |
| Processzor típusa: | Intel Core Ultra 5 |
| Szín: | Fekete |
| Thunderbolt támogatás: | Van |
| Tömeg: | 1.38 kg |
| USB 2.0 csatlakozók száma: | Nincs |
| USB 3.2 csatlakozók száma: | 1 |
| VGA (D-sub) kimenet: | Nincs |
| Videokártya modell: | Intel Arc Graphics |
| Videokártya típusa: | Integrált |
| Webkamera felbontása: | 2 Mpx (1080p Full HD) |