Beszedési megbízás 3 lapos garnitúra PFNY. 41 (PFNY.41)
0 / 5
0 / 5
Katalóguskód: 24614
| Termék ID: | #4038165 |
| Cikkszám: | PFNY.41 |
| EAN kód: | 5999111206003 |
| Rendelési kód: | 24614 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 1 cm |
| Termék magassága: | 0.001 cm |
| Termék szélessége: | 1.5 cm |