Előadói Munkakönyv Navigator (c.5230-58)
0 / 5
0 / 5
Felhasználási terület: Elsősorban az állam-, és közigazgatásban használt, ez egyedi ügyek nyilvántartására szolgáló nyomtatvány. 20 lapos tűzött füzet, A/4, álló, Karton borítás, 80 gr-os ofszet papír belívek. Katalóguskód: 2326
| Termék ID: | #4037421 |
| Cikkszám: | C.5230-58 |
| EAN kód: | 5997674331026 |
| Rendelési kód: | 2326 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 1.7 cm |
| Termék magassága: | 0.03 cm |
| Termék szélessége: | 4.2 cm |