Készletkivételezési Bizonylat A5 25x4lapos 8tételes B. 12-114/vx 20db/cs (b.12-114)
0 / 5
0 / 5
20DB/CSOM Katalóguskód: 14494
| Termék ID: | #4037365 |
| Cikkszám: | B.12-114 |
| EAN kód: | 5999111218303 |
| Rendelési kód: | 14494 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 2.05 cm |
| Termék magassága: | 0.1 cm |
| Termék szélessége: | 1.4 cm |