Extol - Premium 8806100 szablyafűrészlap fához HCS 240x19x1, 5 mm (3 Tpi) - 3 darab (8806100)
0 / 5
0 / 5
Szablyafűrészlap fához 240x19x1,5 mm (orrfűrészlap) Száraz- és nedves fához, keményfához, ágakhoz Gyors, durva vágás Fogazás: 3 Tpi Anyag: szénacél (HCS) A csomag 3 darab fűrészlapot tartalmaz Szablyafűrészlap fához 240x19x1,5 mm Száraz- és nedves fához, keményfához, ágakhoz Gyors, durva vágás Fogazás: 3 Tpi Anyag: szénacél (HCS) A csomag 3 darab fűrészlapot tartalmaz
| Termék ID: | #1901081 |
| Cikkszám: | 8806100 |
| anyagminőség: | HCS |
| fogazás (tpi): | 3 |
| fogazás típus: | favágó fogazat |
| hossz (mm): | 240 mm |
| javasolt felhasználás (anyagok): | fa, nedves fa, száraz fa, keményfa |
| készlet darabszám: | 3 db / készlet |
| pengehossz (mm): | 220 mm |
| szélesség (mm): | 19 mm |
| típus: | 8806100 |
| vastagság (mm): | 1.5 mm |