Extol - Premium 8806102 szablyafűrészlap fához HCS 240x19x1, 5 mm (5 Tpi) - 3 darab (8806102)
0 / 5
0 / 5
Szablyafűrészlap fához 240x19x1,5 mm (orrfűrészlap) Nedves fához, keményfához, ágakhoz Gyors, durva vágás Fogazás: 5 Tpi Anyag: szénacél (HCS) A csomag 3 darab fűrészlapot tartalmaz Szablyafűrészlap fához 240x19x1,5 mm (orrfűrészlap) Nedves fához, keményfához, ágakhoz Gyors, durva vágás Fogazás: 5 Tpi Anyag: szénacél (HCS) A csomag 3 darab fűrészlapot tartalmaz
| Termék ID: | #1901063 |
| Cikkszám: | 8806102 |
| anyagminőség: | HCS |
| fogazás (tpi): | 5 |
| fogazás típus: | favágó fogazat |
| hossz (mm): | 240 mm |
| javasolt felhasználás (anyagok): | fa, nedves fa, keményfa |
| készlet darabszám: | 3 db / készlet |
| pengehossz (mm): | 220 mm |
| szélesség (mm): | 19 mm |
| típus: | 8806102 |
| vastagság (mm): | 1.5 mm |