Extol - Premium 8806103 szablyafűrészlap fához HCS 150x19x1, 2 mm (6 Tpi) - 3 darab (8806103)
0 / 5
0 / 5
Szablyafűrészlap fához 150x19x1,2 mm (orrfűrészlap) Száraz fa, keményfa, forgácslap, rétegelt lemez, furnérlemez, műanyag vágására Durvább ívelt vágásokhoz Fogazás: 6 Tpi Anyag: szénacél (HCS) A csomag 3 darab fűrészlapot tartalmaz Szablyafűrészlap fához 150x19x1,2 mm (orrfűrészlap) Száraz fa, keményfa, forgácslap, rétegelt lemez, furnérlemez, műanyag vágására Durvább ívelt vágásokhoz Fogazás: 6 Tpi Anyag: szénacél (HCS) A csomag 3 darab fűrészlapot tartalmaz
| Termék ID: | #1901069 |
| Cikkszám: | 8806103 |
| anyagminőség: | HCS |
| fogazás (tpi): | 6 |
| fogazás típus: | favágó fogazat |
| hossz (mm): | 150 mm |
| javasolt felhasználás (anyagok): | fa, száraz fa, keményfa, farforgácslap, rétegelt lemez, furnérlemez, műanyag |
| készlet darabszám: | 3 db / készlet |
| pengehossz (mm): | 130 mm |
| szélesség (mm): | 19 mm |
| típus: | 8806103 |
| vastagság (mm): | 1.2 mm |