Extol - Premium 8806200 szablyafűrészlap fa-fém-műanyag, bimetál 300x19x1, 25 mm (6 Tpi) - 3 darab (8806200)
0 / 5
0 / 5
Szablyafűrészlap fához 300x19x1,25 mm (orrfűrészlap) Fa, keményfa, szöges fa, fém, műanyag, laminált lap, üvegszálas anyag, gipszkarton, pórusbeton vágására Gyors, durva, ívelt vágás Fogazás: 6 Tpi Anyag: bimetál A csomag 3 darab fűrészlapot tartalmaz Szablyafűrészlap fához 300x19x1,25 mm (orrfűrészlap) Fa, keményfa, szöges fa, fém, műanyag, laminált lap, üvegszálas anyag, gipszkarton, pórusbeton vágására Gyors, durva, ívelt vágás Fogazás: 6 Tpi Anyag: bimetál A csomag 3 darab fűrészlapot tartalmaz
| Termék ID: | #1901066 |
| Cikkszám: | 8806200 |
| anyagminőség: | bimetál |
| fogazás (tpi): | 6 |
| fogazás típus: | mart fogak |
| hossz (mm): | 300 mm |
| javasolt felhasználás (anyagok): | fa, keményfa, szöges faanyag, fém, műanyag, laminált lap, ytong (pórusbeton), gipszkarton, üvegszál |
| készlet darabszám: | 3 db / készlet |
| pengehossz (mm): | 280 mm |
| szélesség (mm): | 19 mm |
| típus: | 8806200 |
| vastagság (mm): | 1.25 mm |