Extol - Premium 8806201 szablyafűrészlap fémekhez, bimetál 225x19x0, 9 mm (14 Tpi) - 3 darab (8806201)
0 / 5
0 / 5
Szablyafűrészlap fémekhez 225x19x0,9 mm (orrfűrészlap) Fémek vágására, pl alu, réz, acél proflok, csövek lemezek vágására Tiszta vágás Fogazás: 14 Tpi Anyag: bimetál A csomag 3 darab fűrészlapot tartalmaz Szablyafűrészlap fémekhez 225x19x0,9 mm (orrfűrészlap) Fémek vágására, pl alu, réz, acél proflok, csövek lemezek vágására Tömör lemezek vágása max 8 mm vastagságig Tiszta vágás Fogazás: 14 Tpi Anyag: bimetál A csomag 3 darab fűrészlapot tartalmaz
| Termék ID: | #1901078 |
| Cikkszám: | 8806201 |
| anyagminőség: | bimetál |
| fogazás (tpi): | 14 |
| fogazás típus: | mart fogak |
| hossz (mm): | 225 mm |
| javasolt felhasználás (anyagok): | fém, acél, réz, alumínium |
| készlet darabszám: | 3 db / készlet |
| pengehossz (mm): | 200 mm |
| szélesség (mm): | 19 mm |
| típus: | 8806201 |
| vastagság (mm): | 0.9 mm |