Extol - Premium 8806202 szablyafűrészlap fa-fém és bontáshoz, bimetál 225x22x1, 6 mm (6 Tpi) - 3 darab (8806202)
0 / 5
0 / 5
Szablyafűrészlap fa, fém vágására és bontási munkákhoz 225x22x1,6 mm (orrfűrészlap) Fa, keményfa, szöges fa, fém, acél, alu, laminált lap, üvegszálas anyag, műanyag vágására Durva vágásra és bontáshoz Fogazás: 6 Tpi Anyag: bimetál A csomag 3 darab fűrészlapot tartalmaz Szablyafűrészlap fa, fém vágására és bontási munkákhoz 225x22x1,6 mm (orrfűrészlap) Fa, keményfa, szöges fa, fém, acél, alu, laminált lap, üvegszálas anyag, műanyag vágására Fémlemezek vágása max 5 mm vastagságig Durva vágásra és bontáshoz Fogazás: 6 Tpi Anyag: bimetál A csomag 3 darab fűrészlapot tartalmaz
| Termék ID: | #1901079 |
| Cikkszám: | 8806202 |
| anyagminőség: | bimetál |
| fogazás (tpi): | 6 |
| fogazás típus: | mart fogak |
| hossz (mm): | 225 mm |
| javasolt felhasználás (anyagok): | fa, keményfa, szöges faanyag, fém, műanyag, laminált lap, üvegszál, acél, alumínium |
| készlet darabszám: | 3 db / készlet |
| pengehossz (mm): | 200 mm |
| szélesség (mm): | 22 mm |
| típus: | 8806202 |
| vastagság (mm): | 1.6 mm |